7x ano pro budoir fotky

Budoir fotografie je intimní portrét, který oslavuje ženskou krásu. Jedná se o vkusné fotografie, kdy se přirozenost a ženskost snoubí se svůdností a smyslností, někdy i s nádechem luxusu. Budoir vychází z francouzského slova, které se překládá jako „dámský pokoj“. Nejčastěji se proto fotí v ložnici a především ve spodním prádle, noční košilce nebo županu.

Zde je 7 důvodů, proč mít vlastní budoir fotografie:

 1. BUDETE MÍT, ČÍM SE POCHLUBIT

Mladé a v nejlepší kondici jste jen jednou. Ať si to někdo chce přiznat nebo ne, s věkem prostě přicházejí změny na postavě. Určitě se před objektivem budete cítit lépe nyní než za 10 let. Najděte v sobě odvahu a zarezervujte si termín u fotografa HNED! Užijete si to, zjistíte, že foťák není váš nepřítel a hlavně se budete mít čím pochlubit.

 1. ZŮSTANOU VÁM TRVALÉ VZPOMÍNKY

Jednoho dne přijde chvíle, kdy zjistíte, že jsou vám džíny příliš těsné. Budete mít třeba zrovna opravdu špatný den a nebudete se cítit nejlépe. Pak ale vytáhnete své budoir fotografie a uvidíte zase v sobě tu krásku. Ucítíte, že existuje lepší verze vás samotných a dodá vám to sebevědomí. Navíc, budoir fotografie jako fotoobraz může být tím nejlepším dárkem pro vašeho muže.

 1. PROFESIONÁL VÍ, JAK VÁS ZACHYTIT KRÁSNÉ

Z objektivu fotoaparátu vůbec nemusíte mít strach, nemusíte se vůbec stydět. Profesionální fotograf zná ty nejlepší úhly a pozice, ve kterých vás zachytí krásné. Umí používat světlo a stín, poradí kam dát ruce, co udělat s vlasy a podobně. Důvěřujte mu, ví, co dělá.

 1. MÁTE PŘÍLEŽITOST HRÁT SI

Je jasné, že nepobíháte každý den polonahá před objektivem. V tomto případě ale máte možnost si to užít a hrát si sama se sebou, posouvat své osobní hranice. Je na vás, jakou barvu rtěnky zvolíte, jestli si obléknete krajky nebo cokoliv jiného. Stačí povolit uzdu fantazii, osvobodit se a najít v sobě odvahu. Můžete si to dovolit!

 1. JDĚTE NAKUPOVAT

Jste ve věku, kdy chcete mít krásné a sexy spodní prádlo. Otevřete tedy šatník a koukněte jestli ho máte. Nenacházíte nic odvážného? Jděte nakupovat! Nemusí to být hned Victoria Secret a nemusíte se hned stát andělem. Určitě ale seženete svůdné kalhotky nebo podvazky, ve kterých budete vypadat skvěle. Dopřejte si je nejen na focení. Ocení to i váš muž.

 1. VÍTE, ŽE JE CHCE I ON

Buďme upřímní. Který muž by nechtěl profesionální fotografii své krásné ženy ve svůdném prádélku. Možná vás tak dlouho neviděl, protože kolem něj pobíháte ve vytahaném tričku a váš velký úsměv to nezachrání. Budoir fotkami uděláte něco výjimečného i pro něj. Uvidí ve vás tu hravou holku, která umí být i odvážná. To je pro něj ten nejlepší dárek.

 1. ŽIJEME JEN JEDNOU

Každá dívka si zaslouží šanci cítit se krásně a sexy. Chce ukázat svou vnitřní i vnější krásu, svou ženskost a odlehčenou stránku svého já. Žijeme jen jednou, tak si ten život užijte. Není na co čekat.

budoir collage

 

JAK SE NA BUDOIR FOCENÍ PŘIPRAVIT?

V prvé řadě buďte v pohodě. Nikdo vás neukousne. Spíše si užijete legraci. Před focením přeci jen věnujte chvíli času svému tělu. Je dobré odstranit chloupky, tam kde nechcete, aby byly vidět. Pokožka by měla být hydratovaná a vlasy umyté. O líčení a česání se postará na místě vizážistka.  Určitě neuděláte chybu, když si na focení přinesete více druhů prádla, které můžeme pro různé fotky prostřídat.

Z prádla a doplňků se nejvíce hodí:

 • výraznější krajkové prádlo (bílé, černé) nebo podvazky
 • elegantní noční košilka, tunika nebo župánek
 • důležitou součástí jsou doplňky jako výraznější náušnice, náhrdelníky, náramky, perly, hedvábné šátky atd.
 • určitě nezapomeňte na boty na vysokém podpatku – dělají lichotivější postavu

Budoir focení se opravdu nemusíte obávat. Je to zábavné, odvážné a rozhodně vás nebudu nutit do něčeho, co by vám mělo být nepříjemné. Jde o to si focení užít a získat fotky, které potěší vás a vašeho partnera.