LETNÍ MINIFOCENÍ 2018

V prvním červnovém týdnu proběhlo v Lovosicích první romantické letní minifocení pro rodiny s dětmi. Ačkoliv oficiálně ještě léto nebylo, počasí ukazovalo něco jiného. Slunečná obloha a vysoké teploty, nejen to dělalo skvělou kulisu. Celé focení se odehrávalo ve speciálně připravené venkovní dekoraci. Děti i jejich rodiče nebo zamilované páry měli k dispozici řadu rekvizit – medvídky, knížky, květiny, cestovní kufříky a polštáře.

Zájem o letní minifocení byl mimořádný a přiznám se, že předčil moje očekávání. Na focení přišli rodiče, jak s několikaměsíčními dětmi, tak s dětmi předškolního a školního věku. Všichni jsme si to skvěle užili. A protože ohlasy jsou velmi překrásné, chystám ještě jedno takové víkendové focení během letních prázdnin. Případným zájemcům doporučuji sledovat můj FB profil, kde včas zveřejním termín.

Tímto děkuji všem, kteří přišli. Byli jste bezvadní. Také děkuji za vaše ohlasy a těším se na další setkání.

Zde si můžete prohlédnout některé z fotek:

Prosím klienty, kteří si nepřejí, aby v této galerii byla zveřejněna jejich fotka, aby mě kontaktovali na emailové adrese info@jirkasvobodafotograf.cz. Fotografii na přání z galerie odstraním.