MARTINA A MARTIN – předsvatební focení

Martina a Martin jsou skvělý pár. Jsou spolu už strašně moc dlouho a přitom z nich za ty roky nevyprchala jejich vzájemná zamilovanost. Brzy budou mít svatbu, a tak jsme společně nafotili sérii předsvatebních fotografií. Vybrali jsme si na to velmi vznešenou lokalitu úplně uprostřed historické Prahy a přitom zastrčený kout, který většina turistů míjí. Je to Vrtbovská zahrada. Barokní skvost na hlavní trase mezi Karlovým mostem a Pražským hradem, jen coby kamenem dohodil od kostela sv. Mikuláše na Malé straně. Místo samotné je natolik kouzelné a pro předsvatební nebo svatební fotky jako dělané.

Na začátku sice oba tvrdili, že nejsou fotogeničtí (což říkají všichni) a že ještě nikdy takové focení neabsolvovali, takže to pro ně bude takové „fotografické poprvé“ :-). Focení jsme pojali jako rande těch dvou zamilovaných a já jsem je nenápadně jako papparazzi sledoval svým objektivem. Během chvíle zapomněli, že jsou na focení a užívali si jeden druhého a také překrásné výhledy na Prahu, které Vrtbovská zahrada nabízí. Navíc nám vyšlo nádherné počasí, které je na celkové atmosféře fotek hodně znát. Předsvatební fotky budou jednak milou vzpomínkou, ale také poslouží jako obrazový materiál do svatebních novin a na svatební web Martiny a Martina.

Jestli i vy chcete předsvatební nebo svatební fotky, napište a domluvíme se! 🙂

REFERENCE:

„Chtěla bych Jirkovi strašně moc poděkovat za úžasné „fotografické“ odpoledne. Párové focení byla moje i partnerova premiéra a přiznám se, že jsme byli z focení oba trochu nervózní… Ale jakmile cvakla první spoušť, nervozita opadla a my jsme si focení začali naplno užívat. Jirka má úžasně lidský a zároveň profesionální přístup, neotřelé a nápadité kompozice (ostatně to lze vidět na fotografiích 😉 a navíc je 100% milý a spolehlivý.

Byla jsem velmi zvědavá, jak bude výsledek vypadat a musím uznat, že mě ohromil! Kombinace talentu, prvotřídního fotografického vybavení a dobrého počasí dalo vzniknout úžasným fotkám, kterými se – troufám si tvrdit – budu kochat ještě v sedmdesáti ;-)))

Takže abych se neopakovala, focení s Jirkou mohu upřímně jen a jen doporučit. A pokud jste – stejně jako my – s partnerem fotografičtí „nepolíbenci“, neváhejte a jděte do toho! J Koukala jsem, že Jirka nabízí i dárkové poukazy na focení, takže jestli jste někdy v ouzkých s dárkem (mně se to stává velmi často;), tímhle 100% zabodujete! Každopádně na doporučování je vždy nejlepší vlastní zkušenost, takže jednoduše – zkuste to!“