NATHAN & SEBASTIAN – rodinné focení

Nathan a Sebastian jsou dvouměsíční dvojčata. Krásní klučíci, kteří přiletěli se svými rodiči ze Skotska. Jejich maminka Štěpánka je Češka, ale tatínek Daniel je Skot. O focení se dozvěděli až po příletu do Prahy. Dostali ho totiž jako nečekaný dárek od bratra Štěpánky. Ten se mnou probral všechno předem, zarezervovali jsme termín v ateliéru a v domluvený den se šlo fotit.

Miminka fotím stylem tzv. lifestyle. Tedy přirozeně, tak jak miminka skutečně vypadají. Nebalím je do šál a nevyrábím z nich mumie, které se aranžují do nepřirozených poloh. Lifestyle focení je velmi uvolněné a je příjemné jak pro děti, tak i pro rodiče.

Ateliér se během několika minut proměnil v ložnici. Velká postel, hezký přehoz, krásné polštáře a záclony. Všechno mělo vypadat, jako by se celá krásná rodinka fotila doma, ve svém prostředí. Což se povedlo. K úspěšnému focení přispěli i malí kluci tím, že byli neskutečně hodní. Myslím, že jsme si to všichni užili a výsledná galerie bude rodičům krásnou památkou na cestu do Prahy.

I vy si můžete u mě objednat focení. Stačí napsat na info@jirkasvobodafotograf.cz

A ještě přidám pár fotek ze zákulisí takového focení