ŠTĚPÁNKA A PETR – SVATBA

Bylo mi velkým potěšením fotit svatbu Štěpánky a Petra. Jsou to mladí lékaři, kteří dali na doporučení svých známých a oslovili mě s nafocením svatby. Na osobní schůzce jsme probrali jejich představy a přání a pak už přišel den D.

Přijel jsem fotit už ranní přípravy nevěsty a ženicha, kde se postupně sešlo několik přátel a členů rodiny.  Pro příchozí bylo nachystáno občerstvení, aby nikdo ještě před obřadem nehladověl.

Poté už se všichni přesunuli na zámek v Kostelci nad Černými Lesy, kde už čekalo několik desítek dalších hostů. Obřad proběhl v zámecké kapli. Je velká a krásná. Jejími vysokými okny vnikaly dovnitř sluneční paprsky a osvětlovaly přesně místo, kde měli během obřadu stát budoucí novomanželé. Po obřadu jsme se v kapli všichni ještě nějakou dobu zdrželi, abychom tam nafotili společné a skupinové fotky.

Pak už následovala hostina a celodenní zábava. Vše se odehrávalo v Rytířském sále na zámku, kde všem přítomným byla k dispozici i velká střešní terasa. Z ní jsme hromadně vypouštěli heliové balonky s přáními pro novomanžele.

Po svatebním obědě jsem vzal Štěpánku a Petra do zámeckého parku, kde jsme nafotili sérii svatebních portrétů. Byl to velice krásný den s příjemnými lidmi a já novomanželům přeji skvělé roky společného života.

REFERENCE

„Ahoj Jirko, fotky jsou překrásné, jsou vkusné, velmi hezky stylizované, ale přitom reálné. Velmi oceňujeme spolupráci, vše probíhalo hladce a jednoduše. Děkujeme, že jsi tvořil úžasnou atmosféru nejen při focení nás samotných, ale velmi se nám líbilo tvé vystupování i v rámci celého dne – komunikace s rodinou a hosty, uvedení jednotlivých akcí během dne (krájení dortu, házení kyticí, vypouštění balónků…). Jsme velmi spokojení, vděční a upřímně můžeme dál všem jen doporučit! „ Štěpánka a Petr Fojtíkovi