TEREZA A TOMÁŠ – svatba

Terka s Tomášem jsou nádherný a skvělý mladý pár. Pro svůj velký den si vybrali dvě místa. Svatební obřad se odehrával v překrásné zahradě Skleněné vily v Lázních Toušeň. Na hostinu a zábavu se pak čerství novomanželé se svými rodinami a hosty přesunuli do restaurace Sezóna v Horních Počernicích v Praze. Počasí bylo naprosto ukázkové. Horké slunce babího léta nás provázelo celým dnem. Po obřadu jsme v lesoparku udělali první část svatebních fotek. K dispozici jsme měli i historické auto Ford Mustang, které skvěle dotvořilo atmosféru svatebního focení.

Po hostině jsme pokračovali ve společném focení novomanželů. Tentokrát už probíhalo v zahradě restaurace Sezóna a přilehlého Chvalského zámku. Druhé focení jsme měli předem načasované, abychom stihli zapadající slunce, které fotkám dodalo výjimečnou atmosféru. Nakonec jsme ještě udělali pár večerních fotografií s prskavkami. Zkrátka byl to překrásný svatební den a já jsem moc rád, že jsem Terezce a Tomášovi mohl dělat svatebního fotografa.

REFERENCE:

Ahoj Jirko,

chtěli bychom Ti moc poděkovat za krásné fotky, kterými jsi zvěčnil ,,Náš den,,. Jsou opravdu perfektní a pokaždé, když se do nich zadíváme připomeneme si jedinečnost a kouzlo daného okamžiku. Jsme moc rádi, že nás to dovedlo k tobě, nejen za ty báječné fotky, ale i za tvou pomoc při koordinaci – byl jsi perfektní!!! Spolupráce s tebou byla moc příjemná a zábavná :).
S přáním všeho kráného 
Tomáš a Terka Ditrychovi