VÁNOČNÍ FOCENÍ 2017

Také v roce 2017 probíhá VÁNOČNÍ FOCENÍ pro rodiny s dětmi v kouzelném domečku na kraji Lovosic. Jen vstoupíte za branku a ocitnete se doslova v pravém vánočním království. V interiéru čeká dvoumetrový strom, dárkové balíčky, plyšoví medvídci, historické sáňky a další rekvizity. Hlavně spousta světýlek, která vytvářejí atmosféru. O nic chudší není ani venkovní část vánočního focení. Vyzdobený dvorek vás doslova pohltí a dýchne na vás pravá vánoční atmosféra. Není se čemu divit, že se dospělým ani dětem z tak kouzelného místa nechce odcházet domů.

Přípravy na vánoční focení beru velmi zodpovědně a záleží mi na každém detailu. U mě přípravy začínají většinou už během letních prázdnin, kdy už přemýšlím o výzdobě a vymýšlím, čím udělat fotky jiné než byly rok před tím. Klienti se totiž na vánoční focení rok co rok vrací, a proto chci vždy nabídnout něco navíc, aby se jim v rodinném albu neopakovaly stejné záběry a motivy. Se začátkem podzimu už přípravy dostávají konkrétní obrysy a pak to všechno vypukne.

Vše se tedy odehrává ve skutečných vánočních scenériích. Nepoužívám žádná laciná předtištěná fotopozadí. Zároveň je pro mě velmi důležité následné zpracování nafoceného materiálu v počítači. Díky tomu jsou výsledné fotky originální a jedinečné. Zároveň jsou skvělým dárkem po babičky a dědečky a také překrásnou vzpomínkou do rodinného alba.

Informace o ceně, délce focení, co s sebou a podobně najdete zde: VÁNOČNÍ FOCENÍ

UKÁZKY VÁNOČNÍHO FOCENÍ 2017

(pro zvětšení klikněte na fotku)

 

REFERENCE KLIENTŮ

(pro zvětšení klikněte na fotku)