Vánoční focení 2020

Vánoční focení 2020

Blíží se období jiskřiček v dětských očích a svátků, které u nás patří hlavně rodině. Zvláště v této nelehké době je důležité uchovat vzpomínky na krásné chvíle s vašimi blízkými. Na vánoční focení k nám do Lovosic každoročně jezdí rodiny z celé republiky, a proto se naše zahrada opět proměnila ve vánoční království, které svou atmosférou pohltí malé i velké. Letošní focení bude jiné než v minulých letech. Kvůli současné epidemické situaci bude probíhat pouze venku, na čerstvém vzduchu. Ale vše bude chráněno před případným deštěm. Nachystal jsem několik novinek a už se těším až vám je představím

Několik ozdobených vánočních stromů

Letos se můžete těšit hned na několik ozdobených vánočních stromů. Prakticky u každé z 5 přichystaných fotoscén nějaký stromek bude. U některých jich bude dokonce více.

Vánoce na horské chatě

Toužili jste vždy strávit Vánoce na horské chatě? Tak tentokrát se vám to splní. Jedna z fotoscén nabídne hřejivou atmosféru horského srubu s krbem, křesly a ozdobeným stromečkem se spoustou dárků, které čekají na rozbalení.

Sněhulák a zimní krajina

Ani špatné počasí nemá na focení vliv. Na vašich fotkách bude v každém případě skutečná zimní atmosféra. Už se na vás těší veselý sněhulák stojící v zimní krajině a čeká, kdo si k němu přisedne na sáňky. Znát ho můžete už z loňska, ale letos vás přivítá v úplně nové zimní scenérii, která je sice pod přístřeškem, ale na fotkách vypadá, jako v pravém zimním filmu.

Polární expres

Když už si budete myslet, že vás nemůže nic překvapit, přesuneme se pod jiný přístřešek, kde na vás a vaše děti bude čekat mnou vlastnoručně vyrobený Polární expres. Které dítě by nemilovalo tento vánoční příběh o chlapci, který jede speciálním vlakem na Severní pól, aby poznal pravé kouzlo Vánoc.

Prskavky a foukání sněhu

Oblíbenou součástí vánočního focení jsou opravdové prskavky a foukání sněhu. Ani letos tyto dvě oblíbené aktivity nevynecháme.

Co si z vánočního focení odnesu?

Focení trvá zhruba 20-30 minut. Získáte minimálně 20 nejlepších fotografií v elektronické podobě. Každé dítě dostane navíc malý dárek, jak po děkování za účast na focení. A bez pochyby si odnesete hezký zážitek z focení ve výjimečném vánočním prostředí.

Déšť nám nevadí!

Focení probíhá venku na čerstvém vzduchu. Z epidemiologického hlediska je to zcela bezpečné. Fotit můžeme i při dešti a vy si při tom nenamočíte ani nohu. Na fotografiích to není vidět, ale vše je zastřešené.

Kolik mě budou stát rodinné vzpomínky?

Rozsah focení a množství odevzdaných fotek odpovídá ceně 3.900, ale protože Vánoce jsou o dárcích, tak toto focení dostanete o 2.000 levněji, za zvýhodněnou cenu 1.900 Kč pro 1 rodinu.

Vzhledem k letošní epidemiologické situaci mohu na jedno focení přijmout maximálně 5 osob. Focení více rodin společně je v letošním roce nemožné. Věřím, že to všichni pochopíte.

Pro koho je focení určeno?

Vánoční focení je vhodné pro celé rodiny s dětmi.  Je pro všechny, kteří chtějí mít jedinečné vzpomínky a zažít pravou vánoční atmosféru. Máte-li nějaké dotazy, kontaktujte mě přes Messenger na mé FB na stránce www.facebook.com/jirkasvobodafotograf

Kde focení probíhá?

Focení probíhá, stejně jako ostatní moje tématická focení, v našem domečku v Lovosicích (přesná adresa bude zájemcům zaslána po rezervaci konkrétního termínu), a to jen 40 min. po dálnici D8 od Prahy.

Spojte focení s hezkým výletem

Focení můžete spojit i s příjemným výletem do magické krajiny Českého Středohoří a vyšlápnout si kopec Lovoš, který se tyčí nad Lovosicemi. Na vršku se vám naskytne úžasný výhled do všech světových stran. Za návštěvu stojí i královské město Litoměřice vzdálené 7 km, které se pyšní krásným náměstím nebo výhledy z městských hradeb. Projděte si náměstí a zajděte si na oběd do některé z místních restaurací.

Jak se mohu objednat?

Vyplňte objednávkový formulář níže – vyberte den a hodinu focení. Vámi zadanou emailovou adresu si dobře zkontrolujte. Odesláním formuláře bude váš termín focení zarezervovaný. Na vámi uvedenou emailovou adresu vám přijdou doplňující informace k focení. Budu se na vás moc těšit.

Focení je naplánováno na víkendy od konce října do poloviny prosince.

REZERVACE ZDE:

Ukázkové snímky 2020 – pro zvětšení rozkliknout