Vánoční focení 2021

Rok utekl jako voda a už se zase blíží čas jiskřiček v dětských očích a svátků, které u nás patří hlavně rodině. Zvláště v této nelehké době je důležité uchovat vzpomínky na krásné chvíle s vašimi blízkými. Na vánoční focení k nám do Lovosic každoročně jezdí rodiny z celé republiky, a proto se naše zahrada opět promění ve vánoční království, které svou atmosférou pohltí malé i velké. Vzhledem k tomu, že není jisté, co nás čeká v oblasti protiepidemických opatření, bude letos opět celé vánoční focení probíhat pouze venku, na čerstvém vzduchu. Ale vše bude chráněno před případným deštěm. Nachystal jsem několik novinek a už se těším až vám je představím.

Vánoční focení 2020

Několik ozdobených vánočních stromů

Letos se můžete těšit hned na několik ozdobených vánočních stromů. Prakticky u každé z přichystaných fotoscén nějaký stromek bude. U některých jich bude dokonce více.

Vánoce na chalupě

Toužili jste vždy strávit Vánoce na chalupě? Tak tentokrát se vám to splní. Jedna z fotoscén nabídne hřejivou atmosféru chaloupky s křesly a ozdobeným stromečkem se spoustou světýlek a dárků, které čekají na rozbalení.

Sněhulák a zimní krajina

Ani špatné počasí nemá na focení vliv. Na vašich fotkách bude v každém případě skutečná zimní atmosféra. Už se na vás těší veselý sněhulák stojící v zimní krajině s pohádkovou chaloupkou v pozadí a čeká, kdo si k němu přisedne na sáňky. Znát ho můžete už z minulých let, ale letos vás přivítá v úplně nové zimní scenérii.

Pohádkové vánoční sáňě

Když už si budete myslet, že vás nemůže nic překvapit, přesuneme se pod jiný přístřešek, kde na vás a vaše děti budou čekat obrovské červenobílé vánoční sáně. Které dítě by do nich nechtělo sednout, aby poznalo pravé kouzlo Vánoc.

Vánoční kavárna

K zimě a Vánocům patří i horké nápoje. Letos si tak vaše děti vyzkoušejí, jaké to je obsluhovat ve vánoční kavárně, kde budou „kolemjdoucím“ nabízet horkou čokoládu.

Největší vánoční focení v republice!

Vyfotíme 8 různých vánočních motivů!

  • Rodinna u stromečku s dárečky
  • Sněhulák u zimní chaloupky
  • Rodina na vánoční lavičce
  • Vánoční sáně jako z pohádky
  • Posílání dopisu Ježíškovi
  • Focení s prskavkami
  • Vánoční kavárna s horkou čokoládou
  • Oblíbené foukání sněhu

Jedná se o nejrozsáhlejší vánoční focení v republice, které jinde nezažijete. Celým focením nás také budou doprovázet příjemné sváteční melodie a budete obklopeni záplavou světýlek, která vykouzlí tu pravou vánoční atmosféru.

Co si z vánočního focení odnesu?

Focení trvá zhruba 20-30 minut, podle toho, jak budou vaše děti spolupracovat. Získáte minimálně 25 nejlepších fotografií v elektronické podobě. Stejně jako v minulých letech, také letos dostane každé dítě malý dárek, jako po děkování za účast na focení. A bez pochyby si odnesete hezký zážitek z focení ve výjimečném vánočním prostředí. Vy získáte jedinečné rodinné snímky, které budou ozdobou vašeho rodinného alba. I po letech se k nim budete rádi vracet.

Déšť nám nevadí!

Focení probíhá venku na čerstvém vzduchu. Z epidemiologického hlediska je to zcela bezpečné. Fotit můžeme i při dešti a vy si při tom nenamočíte ani nohu. Na fotografiích to není vidět, ale vše je zastřešené!

Kolik mě budou stát rodinné vzpomínky?

Rozsah focení a množství odevzdaných fotek odpovídá ceně 6000, ale protože Vánoce jsou o dárcích, tak toto focení dostanete o 3.500 levněji, za zvýhodněnou cenu 2.500 Kč pro 1 rodinu.

Pro koho je focení určeno?

Vánoční focení je vhodné pro celé rodiny s dětmi.  Je pro všechny, kteří chtějí mít jedinečné vzpomínky a zažít pravou vánoční atmosféru. Máte-li nějaké dotazy, kontaktujte mě přes Messenger na mé FB na stránce www.facebook.com/jirkasvobodafotograf

Kde focení probíhá?

Focení probíhá, stejně jako ostatní moje tématická focení, v našem domečku v Lovosicích (přesná adresa bude zájemcům zaslána po rezervaci konkrétního termínu), a to jen 40 min. po dálnici D8 od Prahy.

Spojte focení s hezkým výletem

Focení můžete spojit i s příjemným výletem do magické krajiny Českého Středohoří a vyšlápnout si kopec Lovoš, který se tyčí nad Lovosicemi. Na vršku se vám naskytne úžasný výhled do všech světových stran. Za návštěvu stojí i královské město Litoměřice vzdálené 7 km, které se pyšní krásným náměstím nebo výhledy z městských hradeb. Projděte si náměstí a zajděte si na oběd do některé z místních restaurací.

Jak se mohu objednat?

Vyplňte objednávkový formulář níže – vyberte den a hodinu focení. Vámi zadanou emailovou adresu si dobře zkontrolujte. Odesláním formuláře bude váš termín focení zarezervovaný. Na vámi uvedenou emailovou adresu vám přijdou doplňující informace k focení. Pokud vám do mailu žádné informace nepřijdou, neproběhla rezervace termínu správně a budete to muset zkusit znovu. Budu se na vás moc těšit.

Focení je pro letošní rok obsazeno. Máte-li zájem se stát případnými náhradníky, pošlete vaše jméno a telefon na email info@jirkasvobodafotograf.cz. V případě, že by se nějaké místo uvolnilo, budu vás kontaktovat.

Ukázkové snímky