VÁNOČNÍ FOCENÍ

Vánoce patří k nejkrásnějšímu období v roce. Je to čas plný tajemna, kouzla, očekávání a zvláštní atmosféry. Při mém vánočním focení dětí a rodin se snažím o vytvoření skutečné vánoční atmosféry a z reakcí mých klientů a především dětí vím, že se mi to daří.

Vánoční focení probíhá každoročně ve vánočně vyzdobeném domečku v Lovosicích. Místo je velmi snadno dostupné autem po dálnici. Z Prahy trvá cesta jen 40 minut. Případně je možné přijet i vlakem. Nádraží je hned vedle a z Prahy to trvá pouhou hodinu. Jakmile vstoupíte za branku, ocitnete se v pravém světě Vánoc. Vánoční exteriér se stovkami světýlek vytváří jednu z kulis, kterou pro fotografování používám. Ovšem ty pravé Vánoce na vás čekají uvnitř. Dvoumetrový strom, na kterém je přes 500 světýlek a zhruba 300 ozdob, spousta vánočních rekvizit, dárkových balíčků, medvídků a také historické sáňky. Nejen děti zůstávají při vstupu v němém úžasu pravého kouzla Vánoc.

 

V ROCE 2017 VYPISUJI POUZE TYTO VÍKENDOVÉ TERMÍNY:

Všechny termíny jsou již beznadějně obsazeny. Velice děkuji za ohromný zájem v letošním roce.

Vánoční focení objednávejte pouze emailem na info@jirkasvobodafotograf.cz

Pro focení u stromečku je vhodné sváteční oblečení. Na venkovní focení prosím s sebou zimní kabáty nebo bundy, rukavice a kulichy. (venkovní focení nebude probíhat v případě deště)

Máte-li pro děti nějaký vánoční kostýmek nebo rekvizitu, se kterou chcete fotit, tak samozřejmě vezměte s sebou.

Focení nám zabere cca 20-30 minut.

Hotové fotografie jsou nejen překrásnou vzpomínkou na rodinné Vánoce, ale jsou také vhodné na výrobu vánočních přání nebo fotoobrazů pro prarodiče a další členy rodiny.

Cena je 1500,- za 15 nejlepších fotek v digitální podobě. Cena je splatná v hotovosti na místě v den focení. Do dvou týdnů obdržíte link s výslednou galerií, kde budou fotky ke stažení v plném rozlišení.

V ceně vánočního focení není retušování nafocených osob. Tuto službu je možné objednat zvlášť v ceně 500-2000 Kč za jednu fotografii (dle náročnosti retuše).

V případě dotazů jsem k dispozici na emailu info@jirkasvobodafotograf.cz nebo tel: 777 193 630

Děkuji a těším se na příjemné setkání s vánoční atmosférou.

Jirka

UKÁZKY 2017

Další ukázky zde: VÁNOČNÍ FOCENÍ 2017