DÝŇOVÉ FOCENÍ 2020

DÝŇOVÉ MINIFOCENÍ 2020

 

Rok utekl jako voda a už tu máme příjemné dny babího léta. Po velkém úspěchu z minulých let jsem opět připravil DÝŇOVÉ MINIFOCENÍ pro děti a rodiče v zahradě našeho domečku v Lovosicích.

Podzim na vesnici

Letošní téma je „podzim na vesnici“. Pro toto focení jsem pořídil rekordní počet 90 dýní různých druhů, barev a velikostí. K tomu několik desítek dýňových dekorací z jiných materiálů. Na dvorek našeho domku jsem nechal přivézt balíky sena a vše doplnil o proutěné koše, dřevěné bedýnky a kvetoucí vřesy.

Dýně i tajemný Halloween

Celkem jsou připravené 3 fotoscény + 1 bonusová pro odvážné. Jedná se o halloweenskou fotoscénu se speciálním nasvícením a umělou mlhou. (vstup do této fotoscény je pouze na vlastní nebezpečí!)

Kromě hezkých fotek a nevšedního zážitku si každé dítě odnese i malý dárek, jako poděkování za účast na focení.

Kolik mě budou stát vzpomínky na děti, když byly malé?

Rozsah focení a množství odevzdaných fotek odpovídá ceně 2000 Kč, ale vy vše tentokrát získáte s 50% slevou za zvýhodněnou cenu 1000 Kč pro 1 rodinu. V případě, že byste chtěli mít společné fotky s další rodinou (kamarády, dalšími příbuznými atd.), zarezervujte si dva termíny vedle sebe a přijďte společně. Každá rodina pak platí focení zvlášť.

Focení trvá max. 15 minut. Získáte minimálně 15 nejlepších fotografií v elektronické podobě.

Déšť nám nevadí

Focení probíhá venku na čerstvém vzduchu. Z epidemiologického hlediska je to zcela bezpečné. Fotit můžeme i při dešti a vy si při tom nenamočíte nohu. Na fotografiích to není vidět, ale vše je zastřešené.

Kde  focení probíhá?

Focení probíhá, stejně jako ostatní moje tématická focení, v našem domečku v Lovosicích (přesná adresa bude zájemcům zaslána po rezervaci konkrétního termínu), a to jen 40 min. po dálnici D8 od Prahy.

Spojte focení s hezkým výletem

Focení můžete spojit i s příjemným výletem do magické krajiny Českého Středohoří a vyšlápnout si kopec Lovoš, který se tyčí nad Lovosicemi. Na vršku se vám naskytne úžasný výhled do všech světových stran. Za návštěvu stojí i královské město Litoměřice vzdálené 7 km, které se pyšní krásným náměstím nebo výhledy z městských z hradeb. Projděte si náměstí a zajděte si na oběd do některé z místních restaurací.

Pro koho je focení určeno?

Minifocení je vhodné pro celé rodiny s dětmi.

Máte-li nějaké dotazy, kontaktujte mě přes Messenger na mé FB na stránce www.facebook.com/jirkasvobodafotograf

Jak se mohu objednat?

Vyplňte objednávkový formulář níže – vyberte den a hodinu focení. Vámi zadanou emailovou adresu si dobře zkontrolujte. Odesláním formuláře bude váš termín focení zarezervovaný. Na vámi uvedenou emailovou adresu vám přijdou doplňující informace k focení. Budu se na vás moc těšit.

REZERVACE ZDE:


Ukázka letošních dekorací:

dýňové focení pro děti

Kliknutím na obrázek se foto zvětší