LIFESTYLE NEWBORN

LIFESTYLE NEWBORN – FOCENÍ MIMINEK

Vážení rodiče, čerstvě narozeného miminka. Velmi mě těší, že jste zavítali na mé stránky a přemýšlíte o využití mých služeb. Hned v úvodu si ale odpovězte na tuto otázku: „Toužíte mít miminko obalené šálou a focené v kyblíku nebo bedýnce od ovoce, které osvětlují záblesková světla?“ Jestliže ano, pak budete muset vyhledat jiného fotografa.

Můj přístup k miminkům je jiný a jsem rád, že čím dál více rodičů dává přednost přirozenosti.

Novorozená miminka fotím stylem LIFESTYLE. To znamená přirozeně, v domácím prostředí, v interakci s rodiči a případnými sourozenci.

S miminkem se nemusíte trmácet do žádného ateliéru, ale jste s ním doma. Tam kde se děťátko i vy cítíte nejlépe.

Já přijedu k vám domů a vše potřebné si přivezu s sebou.

V žádném případě nepoužívám blesky, jako tomu bývá v ateliérech. Snažím se maximálně využít přirozeného denního světla, ale samozřejmě si pomáhám i trvalým světlem na stativu. Oči miminka tak nejsou oslňována silnými záblesky, což pro ně není to nejlepší.

Miminko má navíc v domácím prostředí veškerý komfort. V klidu ho můžete nakojit, přebalit, sednout si s ním do křesla a uklidnit jeho pláč a podobně. Ve vašem domácím prostředí vám nebude nic scházet a s focením se plně přizpůsobíme potřebám dítěte.

Pro lifestyle newborn fotky je vhodné mít na miminko, co nejjednodušší oblečení bez výrazných barevných vzorů. To samé platí i pro rodiče. Když budete všichni barevně sladění, pak je to nejlepší.

Na lifestyle fotkách je ale nejdůležitější vaše přirozenost a váš milující vztah nejen k miminku, ale také k sobě navzájem.

Cena novorozeneckého focení je 2500 Kč. Po Praze a nejbližším okolí si neúčtuji nic za dopravu.

Pokud je přesně to, co hledáte, pak vám budu rád k službám.

Těším se na vás. Jirka

 

Rezervace termínu na info@jirkasvobodafotograf.cz