FOCENÍ VE STYLU LEDOVÉHO KRÁLOVSTÍ

Focení ve stylu Ledového království

Kdo by nemiloval Ledové království. Vstoupit do něj a odnést si sadu jedinečných fotografií není nesplnitelný sen. Ledové království vyrostlo v Lovosicích (40 min po dálnici D8 od Prahy) na kraji Českého středohoří.

Na co se mohou vaše děti těšit?

Vydejte se na dobrodružnou cestu do pohádkového světa. Ve speciálně vytvořeném prostoru najdete 4 různé scény, které vás ohromí svou propracovaností, speciálním nasvícením a množstvím rekvizit. Některé jsou svítící a působí magicky. Proměníte se v princeznu nebo královnu (prince nebo krále), posadíte se na opravdový královský trůn s korunou na hlavě, žezlem a jablkem v rukou. V královské komnatě na vás bude čekat zrcadlo osvětlené krásnými svícny. Také se vydáte do zimní krajiny, projdete zasněženým lesem v doprovodu Olafa a až vám bude zima, ohřejete se u ohníčku, ze kterého stoupá opravdový dým. Na cestu si posvítíte magickou lucernou a zářící ledovou berlou. Ve svém zámku také vyjdete na balkón, abyste se mohli zadívat do krajiny.

Co na focení děti potřebuji?

Pokud mají dívky vlastní princeznovské šaty nebo přímo šaty inspirované filmem Ledové království, pak přijďte v těchto šatičkách. Na nohy nějaké hezké střevíčky. Je možné si u mě zapůjčit kostým, který je velikostně v hodný pro dívky ve věku 5-6 let.

Pro kluky je připravený bílý a modrý plášť. Klukům doporučuji tmavé kalhoty nebo legíny a čistě bílé tričko nebo bílou košili bez nápisů a vzorů. Boty tmavé nebo bílé. Nevhodné jsou barevné tenisky. Půjčím vám také originální ručně vyráběné korunovační klenoty. A pak už budeme postupovat od jedné scény k další.

Pro jak staré děti je focení určeno?

Toto focení je určeno dětem od 4 let věku. Dítě musí být schopné bezproblémové spolupráce s fotografem. Samozřejmě nebudu bránit ve focení ani dospělým. Ti ale budou muset přijít ve vlastním kostýmu.

Co si děti odnesou?

VELKÝ ZÁŽITEK!… holčičky se stanou na chvíli královnou Elzou a kluci se promění v krále. Jako vzpomínku dostanete sérii 15 unikátních snímků v elektronické podobě, které budou plné zimní a pohádkové atmosféry.

Každý, kdo se nechá vyfotit dostane navíc dárek! Prvních 50 dívek získá na památku ručně vyráběný krásný korálkový náramek. Kluci dostanou figurku Igráček rytíř.

Kolik mě to bude stát?

Cena tohoto focení je 1500 Kč za osobu a je splatná v hotovosti na místě. Focení 1 osoby zabere cca 20 minut.

REZERVACE TERMÍNŮ:

Níže si vyberte den a čas focení. Pokud chcete vyfotit sourozence, stačí vám rezervovat jeden termín. Vyplňte správně emailovou adresu, kam vám přijde potvrzení rezervace a doplňující informace včetně adresy focení. Do poznámky napište kolik dětí se bude fotit. Děkuji 🙂

 

 

Ukázková galerie snímků, jaké získáte: