PIRÁTSKÉ FOCENÍ

PIRÁTSKÉ FOCENÍ V LOVOSICÍCH

Kdo by neměl rád piráty a příběhy jejich dobrodružných výprav za obrovským zlatým pokladem ukrytým na vzdáleném neobydleném ostrově. Proto jsem připravil pro vaše děti skvělé tématické PIRÁTSKÉ FOCENÍ.

Je to opět propracované, jako každé moje tématické focení. Tentokrát jsem ze starých dřevěných necek vytvořil pirátskou loď. Samozřejmě nechybí velké kormidlo a kotva. Dále jsem vyrobil dělo, kterému se kouří z hlavně. Vybudoval jsem pirátské doupě v podpalubí velké lodi a samozřejmě, že nechybí ani velká truhla s pokladem, která je plná zlata, peněz a drahých kamenů.  A aby toho nebylo málo, tak na všechno bude dohlížet velký barevný papoušek, se kterým si také uděláte snímek. Celkem vzniklo 5 fotografických scén, ve kterých se odehrává celý pirátský příběh. Nejedná se o žádné ateliérové focení před natištěným plátnem, ale budete se pohybovat ve skutečných kulisách!

Tohle focení bude všechny bavit. Hlavně získáte sérii jedinečných fotek, které vám budou připomínat léto a čas výletů do exotických krajin a za nevšedními zážitky. Přitom vám bude stačit zajet do Lovosic.

Kde focení probíhá?

Fotí se, jako obvykle, v zahradě našeho domečku v Lovosicích. Přesná adresa bude zaslána zájemcům při objednání konkrétního termínu focení:

Pro koho je focení určeno?

Toto tématické focení je vhodné pro děti od 2 let věku.

Co na focení potřebuji?

Jedná se o pirátské focení, proto jsou vítány pirátské kostýmy. Pokud žádný takový nemáte, nevadí. Stačí bílé tričko, tmavé kraťasy nebo kalhoty, pro dívky černá nebo červená sukýnka a pevné boty (ne tenisky). Oblečení zásadně bez nápisů a obrázků! K zapůjčení budou na místě pirátské šátky, černá klapka přes oko, pirátská šavle, bambitka, dalekohled a další nezbytné drobnosti.

Jak dlouho focení trvá?

Jedná se o tématické minifocení, proto nám to nezabere více než 15-20 minut.

Co získám?

Výsledkem pirátského focení bude série 10 jedinečných snímků v elektronické podobě.

A co ještě získám navíc?

Každé dítě dostane podíl na zlatém pokladu. Odnese si sáček se „zlatými“ mincemi.

Kolik mě to bude stát?

Cena za focení takového rozsahu a v takovém prostředí je více než lidová. Za 1 dítě zaplatíte pouze 500 Kč. Pokud budete chtít mít i společnou rodinnou fotku, pak jí budete mít jako bonus zdarma.

Jak se mohu objednat?

Ideálně, když mi napíšete datum, hodinu a počet osob, které se budou fotit na Messenger přes můj FB profil  https://www.facebook.com/jirkasvobodafotograf. Případně na emailu info@jirkasvobodafotograf.cz

Termíny focení: (červená=obsazeno)

toto focení již proběhlo

V případě zájmu je možné toto focení zopakovat ještě v sobotu 3. srpna.

Ukázky fotek, jaké dostanete: