Vánoční focení 2022

Nechce se mi věřit, že je za námi další rok a nastal čas opět rozzářit dětská očička a uchovat důležité vzpomínky na krásné chvíle s rodinou.

Vánoční focení probíhá opět v kouzelném domečku v Lovosicích s jednou velkou změnou oproti předchozím letům.

Vánoční focení pouze v interiéru

Po dvou covidových letech, kdy vánoční focení probíhalo z hygienických důvodů výhradně venku, bude to letošní pouze interiérové!

Opět jsem pro vás připravil podkrovní focení v prostorách, které mají jedinečnou vánoční atmosféru.

Velký strom a stovky světýlek

Dominantou letošní scény je velký dvoumetrový strom, na kterém svítí stovky světýlek. Další stovky září v jeho okolí. Barevné ladění je klasicky vánoční v zeleno červeno zlaté.  Pod stromečkem se choulí vánoční balíčky a sváteční atmosféru dotváří překrásný plechový vláček.

Skřítci už se těší

Po dlouhé době se na vás opět těší vánoční skřítci, kteří obsadili staré dřevěné schody na půdu. Dohlížejí na celé dění a už se nemohou dočkat až si k nim na schody děti sednou a nechají se s nimi vyfotit.

Schránka na dopisy Ježíškovi

Klasikou vánočního focení je červenobílá poštovní schránka, do které děti vhazují dopisy Ježíškovi. Příjemné je i posezení ve starém proutěném křesle s plyšovými medvídky a společné nahlížení do tajemné svítící krabičky.

Novinka – obří kulaté sněžítko

Velkou novinkou letošního vánočního focení je obří sněžítko. Skleněná koule o průměru 50 cm, s vánoční scénou uvnitř (svítící stromečky a lesní zvířátka) ve které poletují sněhové vločky. Děti jsou nadšené a rády se do sněžítka dívají.

Fotit budeme letos pouze v interiéru, přesto na několika metrech čtverečních zvládneme 5 různých scén s pravou vánoční atmosférou, kterou dokreslí i příjemné sváteční melodie a vánoční vůně.

Co si z vánočního focení odnesu?

Focení je koncipováno na 20 minut (což je čas, který jsou většinou děti ochotné spolupracovat). Z našeho společného snažení získáte 15 nejlepších fotografií v elektronické podobě. Stejně jako v předchozích letech, dostane každé dítě malý dárek, jako poděkování za účast na focení.

Především si ale celá rodina odnese hezké zážitky a jedinečné snímky do rodinného alba, které budou přinášet radost i v dalších letech.

Kolik mě budou stát rodinné vzpomínky?

Rozsah focení a množství odevzdaných fotech v současných cenách odpovídá hodnotě 6000, ale protože Vánoce jsou o dárcích, dostanete toto focení o 3500 levněji, za zvýhodněnou cenu 2.500 Kč pro 1 rodinu.

Jak se mohu objednat?

Vyplňte objednávkový formulář níže – vyberte den a hodinu focení. Vámi zadanou emailovou adresu si dobře zkontrolujte. Odesláním formuláře bude váš termín focení zarezervovaný. Na vámi uvedenou emailovou adresu vám přijdou doplňující informace k focení. Pokud vám do mailu žádné informace nepřijdou, neproběhla rezervace termínu správně a budete to muset zkusit znovu. Budu se na vás moc těšit.

LETOS JEN VELMI OMEZENÉ MNOŽSTVÍ TERMÍNŮ!

Ukázka letošních dekorací