Rodinné letní minifocení

Léto je skvělé období pro pořízení rodinných fotografií. Po úspěchu z předchozích let, jsem připravil i na letošní rok speciální RODINNÉ LETNÍ MINIFOCENÍ se dvěma krásnými dekoracemi.

Jaké jsou dekorace?

Tu první tvoří obří květinový kruh, který se hodí pro dámské a dívčí portréty, případně pro romantický portrét zamilovaného páru.

Druhá dekorace vás přenese na letní piknik, kde budete mít k dispozici krásný proutěný piknikový koš, skleničky na letní nápoje a další květiny. K zapůjčení také budou elegantní kloboučky. Tato dekorace se hodí pro celou rodinu.

Co získám?

Letní rodinné minifocení trvá cca 15-20 minut, během kterých vzniknou snímky v obou připravených dekoracích. Výsledkem bude elektronická galerie 10 nejlepších snímků.

Kde focení probíhá?

Focení probíhá v zahradě rodinného domu v Lovosicích. Přesná adresa bude zájemcům zaslána po rezervaci konkrétního termínu focení.

Jaké oblečení?

Na toto focení se hodí lehké, svěží letní oblečení ve světlých barvách. Nechám na vás, jestli to budou kraťasy a trička nebo letní šaty a košile. Ideální ale je, když je celá rodina barevně hezky sladěná. Pokud to jde, vyhněte se křiklavým vzorům a velkým nápisům na oblečení.

Kolik mě to bude stát?

Cena tohoto letního minifocení je 1500 Kč pro 1 rodinu. Cena je splatná v hotovosti na místě v den focení. Fotografie dostanete nejpozději do týdne od focení.

Rezervace termínu:

V následující tabulce si vyberte čas focení, který vám vyhovuje nejlépe. Pokud byste rádi společné fotky dvou rodin, pak si zarezervujte dva po sobě jdoucí termíny. Každá rodina pak bude platit zvlášť.