VÁNOČNÍ FOCENÍ 2019

Vánoční focení 2019 – zážitek, který nikde jinde nenajdete

Po roce je opět tady. Zážitek, bez kterého si spousta rodin nedokáže představit podzim. Který zažehne jiskru v dětských očích a dojme snad každého rodiče. Za kterým jezdí rodiny i z druhé strany republiky a bez kterého nejsou Vánoce Vánocemi. Domeček na kraji Lovosic se opět proměnil v Ježíškovo království a já se nemůžu dočkat, až vám ukážu, na co se letos můžete těšit. Jaké novinky na vás tento rok čekají?

Vánoční strom a spousta dárků 

Mnoho rodin z celé České republiky potkávám na vánočním focení každý rok. Proto mi záleží na tom, aby byly fotky vždy trochu jiné a vy jste u mě zažili zas o kousek víc Vánoc. A tak se i letos můžete těšit na několik novinek jak uvnitř domečku, tak i venku na zahradě.

Pohádkové schody i velký strom

Abych vás nepřipravil o překvapení, nechám vás nakouknout jen jedním očkem. Letos totiž zažijete úplně nový koncept interiérového focení. Usednete pod velký vánoční strom se spoustou dárků a nově i na schody na půdu, díky nimž vykouzlíme na fotkách útulnou až pohádkovou atmosféru.

Velký sněhulák a vánoční sáně

Až si budete myslet, že vás už nemůže nic překvapit, vezmu vás ven. Stojí tam totiž vlastnoručně vyrobený velký sněhulák a velké pohádkové dřevěné sáně jak vystřižené z vánočního filmu. Nevynecháme ani oblíbené foukání sněhu a focení s prskavkami. A jestli vás do té doby nepřepadla vánoční nálada, tak teď určitě. Přesně ta, která dospělé vrací do dětství, a na kterou si vzpomenete pokaždé, když otevřete fotoalbum.

Žádné focení před plátnem. Vše je skutečné

Jako každý rok, i letos jsem si dal mimořádně záležet na tom, abyste za brankou našeho domečku našli skutečný vánoční svět. Svět, kde starosti hodíte za hlavu a užijete si každou minutu se svou rodinou. Zapomeňte na nudné focení v ateliéru před plátnem s pár dekoracemi. Na kraji Lovosic zažijete ty pravé Vánoce.

Fotografie do rodinného alba i jako dárky

Vánoční focení není jen jedinečný zážitek. Také získáte celou sadu vánočních fotografií, které nikde jinde nedostanete. Hodí se jako dárky pro babičky, vánoční pohlednice, perfektně vypadají i jako fotoobrazy a budou se úžasně vyjímat ve vašem rodinném albu nebo fotoknize.

Co získáte a za jakou cenu?

Focení jedné rodiny trvá cca 30 minut. Nafotím přes 200 fotografií, ze kterých pak vyberu 20 nejlepších. Každou zvlášť upravím tak, aby z ní doslova vyzařovala kouzlená vánoční atmosféra a zašlu vám je do týdne v elektronické podobě. Na každé dítě navíc čeká malý dárek jako odměna za pohodové focení.

Cena focení za jednu rodinu je 1 900 Kč. Chcete mít společné fotky více rodin? Nezapomeňte si rezervovat dva časy hned za sebou. Za focení pak platí každá rodina zvlášť.

Co si vzít na sebe a kde se focení koná?

Adresu, doporučené oblečení a další podrobné informace vám zašlu po závazné rezervaci termínu.

Volné termíny a jejich rezervace

Přemýšlíte o focení a vybíráte vhodné datum? Tak neváhejte dlouho. Ze zkušeností z předchozích ročníků budou všechna místa do pár hodin obsazená. Mrkněte do kalendáře a napište mi zprávu přes Messenger na Facebooku: www.facebook.com/jirkasvobodafotograf

Do zprávy napište:

  • datum,
  • vybraný čas.

I když se snažím aktualizovat volné termíny ihned po jejich rezervaci, může se stát, že jiná rodina ve zprávě před vámi vybrala stejný datum a čas a vámi vybraný termín bude obsazený. Nic se ale neděje. Zařadím vás na nejbližší volný termín a informuji vás o něm.

Vypsané termíny: (červená=obsazeno)

Všechny termíny i nově přidané jsou již obsazeny. Děkuji všem za ten ohromný zájem, který překonal veškerá má očekávání. Na všechny objednané rodiny se velmi těším.

Ukázkové snímky 2019. Pro zvětšení stačí rozkliknout.