RODINNÉ ŠEŘÍKOVÉ MINIFOCENÍ

RODINNÉ ŠEŘÍKOVÉ MINIFOCENÍ

Jaro je jedno z nejkrásnějších období v roce. Všechno kolem nás kvete a probouzí se k životu. A právě v této době kvetou šeříky. Jsou překrásné a nádherně voní. Jejich dekorativnost doslova vybízí k tomu, využít je pro fotografování.

KDE SE BUDE FOTIT?

Pokud byste měli rádi nějaké rodinné fotografie se šeříkovou dekorací, rád bych vás pozval do zahrady barokního zámku Ploskovice asi 6 km východně od Litoměřic. (https://goo.gl/maps/Pa6GQvpHnQVfL6HNA)

Zámek samotný je sice uzavřený a navíc prochází rekonstrukcí. Jeho zahrada je ale volně přístupná a plná právě kvetoucích šeříků.

Dobrou zprávou je, že funguje zámecká kavárna, kde mají opravdu výborné zákusky a skvělou zmrzlinu. V kavárně půjčují piknikové deky, takže můžete v zámecké zahradě strávit opravdu příjemné chvíle s rodinou. Společnost vám budou dělat i překrásní pávi, kterých je zahrada plná. (mapa parkoviště zde: https://goo.gl/maps/xdKaAdSV3LfoQeJS6)

Tip pro vás: Při cestě z focení si můžete udělat výlet do královského města Litoměřice (https://goo.gl/maps/t3M5m6s7YX5ZfJRy9)

CO SI VZÍT NA SEBE?

Na toto focení je vhodné se barevně sladit. Ideální je bílé nebo světlé oblečení. Vyhýbejte se křiklavým barvám, velkým vzorům a nápisům na oblečení.

Během fotografování je podle české vlády povoleno mít sundanou roušku. Na toto focení budu používat teleobjektiv, to znamená, že od vás budu ve velké vzdálenosti a dodržíme tak veškerá hygienická nařízení vlády. Navíc budeme na čerstvém vzduchu.

KOLIK MĚ TO BUDE STÁT?

Připravil jsem speciální jarní balíček pro rodiny nebo zamilované páry.

Cca 20 minut focení v zámecké zahradě za 990 Kč pro rodinu. Platba na místě v hotovosti. Užijete si krásu jarních květů a získáte soubor 10 výjimečných fotografií, které budou bez pochyby ozdobou vašeho rodinného alba.

REZERVACE TERMÍNŮ ZDE:

(po provedené rezervaci si, prosím ještě zkontrolujte emailovou schránku, kam by vám měl přijít potvrzující email s doplňujícími informacemi)

Proběhne na jaře 2021. Sledujte moji Facebookovou stránku, kde se včas dozvíte bližší termíny.