Magické focení

Harry Potter fotografie pro děti i dospělé

Harry Potter pro fanoušky aneb reálné kulisy tajemné komnaty

Dlouhé tři měsíce jsem budoval alchymistickou laboratoř, vlastnoručně tvořil rekvizity a postupně stavěl jednotlivé scény. Dal jsem si záležet na celé řadě detailů, tak aby se pravý fanoušek.

Vznikla velká kouzelná kniha, magické hůlky, různé magické skříňky, zlaté dračí vejce, nechybí ani levitující svíčky, lahvičky plné čarovných lektvarů a také modře kouřící ohnivý pohár. Na focení jsem pořídil i speciální kouzelnické pláště, nechybí ani sova HedvikaHarryho Pottera brýle a mnoho dalších drobných detailů.

Zapomeňte na nezáživné cvakání fotek v karnevalovém kostýmu na předtištěném pozadí. Tohle je jiné a propracované! Při tomto focení hrají velkou roli skutečné kulisy, propracované dekorace a také světelné efekty a lasery, které pomáhají vytvářet celkovou magickou atmosféru Bradavic a tajemné komnaty.

A samozřejmě nechybí ani umělá mlha. Zkrátka je to koktejl všeho, co dává dohromady naprosto jedinečný výsledek.

Harry Potter fotografie? Jak to probíhá?

Při příchodu si obléknete kouzelnický plášť a vyberete si kouzelnickou hůlku. Pak začneme fotit první snímky na „vlakovém nástupišti“ 9 a 3/4, pak už se přesuneme na samotné magické místo.

Tam už na vás bude čekat kniha kouzel a lektvarů, do které budete zapisovat nový recept nebo kouzelnou formuli. Pak se pokusíte kouzelnou hůlkou otevřít zlaté dračí vejce. V další části focení se přesuneme k magické kouli plné blesků. Na vše bude dohlížet moudrá sova Hedvika.

Finální scénou bude míchání kouzelného lektvaru ve velkém kouřícím kotli. Tím, ale focení ještě neskončí. Na úplný závěr dostanete k dispozici několik surovin. Jako správný alchymista je budete moci smíchat a sledovat zajímavý výsledek pokusu.

Jedná se o unikátní zážitkové focení, který by záviděl i Harry Potter a garantuji, že to pro vás zážitek bude! Každý, kdo vstoupí do speciálně připraveného prostoru se doslova ocitne v magickém světě, který vás hned na první pohled ohromí.

Výsledkem našeho focení bude série fotografií, které budou plné kouzelné atmosféry. Navíc to budou fotky, které nikde jinde nebudete mít šanci získat.

Kouzelná hůlka Harryho Pottera jako dárek

Na toto focení jsem připravil speciální bonus. Každý, kdo na focení přijde si vybere kouzelnickou hůlku. Ta vám po focení zůstane jako dárek a památka na výjimečný zážitek. (Každou hůlku jsem osobně vyrobil a každá je jiná)

Kolik fotek ala Harry Potter dostanu?

Výsledkem je galerie minimálně 15 jedinečných snímků v elektronické podobě pro každou fotografovanou osobu. Navíc jako bonus získáte speciální fotomontáž – tzv. vyvolání patrona (což je nejvyšší ochranitelské kouzlo)

Fotografie budou hotové nejpozději 2 týdny po focení.

Pro koho je Harry Potter focení určeno? Děti i dospělí!

Toto focení je pro všechny fanoušky Harryho Pottera, kteří se chtějí zažít něco výjimečného a ponořit se do magického světa.

  • děti musejí být  starší 5 let (musí být schopné bezproblémové spolupráce!)
  • skvělé focení i pro dospělé
  • nemusíte být fanoušky Harryho Pottera

Fotografování je natolik speciální, že vyžaduje naprostou spolupráci s fotografem. Během focení také několikrát částečně přestavíme scény.

Kde focení probíhá?

Focení probíhá, stejně jako ostatní moje tématická focení, v našem domečku v Lovosicích.  Jen 40 min. po dálnici D8 od Prahy.  Focení tak můžete spojit i s příjemným výletem do magické krajiny Českého Středohoří. (přesná adresa bude zájemcům zaslána po rezervaci konkrétního termínu)

Kolik mě to bude stát?

Toto focení má hodnotu 5000 Kč, ale protože se jedná o magické focení, dostanete jako mávnutím kouzelné hůlky okamžitou slevu 2000 Kč. A pozor! To není všechno. Navíc dostanete zdarma fotomontáž v hodnotě 1000 Kč a k tomu ještě hůlku v hodnotě 100 Kč. To znamená, že konečná  cena za 1 osobu je pouze 1900 Kč. Jedná se o nejlevnější tematické focení takového rozsahu na českém trhu!

Jak se mohu objednat?

Vyplňte objednávkový formulář níže – vyberte den a hodinu focení. Do poznámky napište, kolik osob se bude fotit. Odesláním formuláře bude váš termín focení zarezervovaný. Na vámi uvedenou emailovou adresu vám přijdou doplňující informace k focení. Pro dva zájemce z jedné rodiny stačí zarezervovat jeden termín. Focení obou stihneme v rámci jedné hodiny.  Budu se na vás moc těšit.

TERMÍNY TOHOTO FOCENÍ SE PŘIPRAVUJÍ NA KVĚTEN 2022

MOŽNOST OBJEDNÁNÍ BUDE AŽ NA JAŘE!

Objednat ZDE