Magické focení

ve stylu Harryho Pottera

Reálné kulisy

Dlouhé tři měsíce jsem budoval alchymistickou laboratoř, vlastnoručně tvořil rekvizity a postupně stavěl jednotlivé scény. Dal jsem si záležet na celé řadě detailů. Vznikla velká kouzelná kniha, magické hůlky, různé magické skříňky, zlaté dračí vejce, nechybí ani levitující svíčky, lahvičky plné čarovných lektvarů a také velký kouřící kotel. Na focení jsem pořídil i speciální kouzelnické pláště, nechybí ani sova HedvikaHarryho brýle a mnoho dalších drobných detailů.

Zapomeňte na nezáživné cvakání fotek v karnevalovém kostýmu. Tohle je jiné a propracované! Při tomto focení hrají velkou roli také světelné efekty a lasery, které pomáhají vytvářet celkovou magickou atmosféru. A samozřejmě nechybí ani umělá mlha. Zkrátka je to koktejl všeho, co dává dohromady naprosto jedinečný výsledek.

Jak focení probíhá?

Při příchodu si obléknete kouzelnický plášť a vyberete si kouzelnickou hůlku. Pak začneme fotit první snímky na „vlakovém nástupišti“ 9 a 3/4, pak už se přesuneme na samotné magické místo. Tam už na vás bude čekat kniha kouzel a lektvarů, do které budete zapisovat nový recept nebo kouzelnou formuli. Pak se pokusíte kouzelnou hůlkou otevřít zlaté dračí vejce. V další části focení se přesuneme k magické kouli plné blesků. Na vše bude dohlížet moudrá sova. Finální scénou bude míchání kouzelného lektvaru ve velkém kouřícím kotli. Tím, ale focení ještě neskončí. Na úplný závěr dostanete k dispozici několik surovin. Jako správný alchymista je budete moci smíchat a sledovat zajímavý výsledek pokusu.

Jedná se o unikátní zážitkové focení a garantuji, že to pro vás zážitek bude! Každý, kdo vstoupí do speciálně připraveného prostoru se doslova ocitne v magickém světě, který vás hned na první pohled ohromí. Výsledkem našeho focení bude série fotografií, které budou plné kouzelné atmosféry. Navíc to budou fotky, které nikde jinde nebudete mít šanci získat.

Kouzelnická hůlka jako dárek

Na toto focení jsem připravil speciální bonus. Každý, kdo na focení přijde si vybere kouzelnickou hůlku. Ta vám po focení zůstane jako dárek a památka na výjimečný zážitek. (Každou hůlku jsem osobně vyrobil a každá je jiná)

Kolik fotek dostanu?

Výsledkem je galerie minimálně 15 jedinečných snímků v elektronické podobě pro každou fotografovanou osobu.

Fotografie budou hotové nejpozději 2 týdny po focení.

Pro koho je magické focení určeno?

Toto focení je pro všechny, kteří jsou starší 5ti let. Horní věková hranice není nijak omezena.

Fotografování je natolik speciální, že vyžaduje naprostou spolupráci s fotografem. Během focení také několikrát částečně přestavíme scény. (dítě mladší je možné vyfotit jen v případě, že je schopné bezproblémové spolupráce!)

Kde  focení probíhá?

Focení probíhá, stejně jako ostatní moje tématická focení, v našem domečku v Lovosicích.  Jen 40 min. po dálnici D8 od Prahy.  Focení tak můžete spojit i s příjemným výletem do magické krajiny Českého Středohoří. (přesná adresa bude zájemcům zaslána po rezervaci konkrétního termínu)

Kolik mě to bude stát?

V případě tohoto focení je cena za 1 osobu ve výši 1500 Kč.

Jak se mohu objednat?

Ideálně, když mi napíšete datum, hodinu a počet osob, které se budou fotit na Messenger přes můj FB profil  https://www.facebook.com/jirkasvobodafotograf. Případně na emailu info@jirkasvobodafotograf.cz

Termíny focení

Termíny: (červená=obsazený termín)

  • DUBEN – OBSAZENO!
  • KVĚTEN – OBSAZENO!
  • ČERVEN – OBSAZENO!
  • ČERVENEC – OBSAZENO!

V případě dalšího zájmu proběhne toto jedinečné focení v jarních měsících 2020!

 

Objednat ZDE