Dýňové focení 2021

Rok utekl jako voda a už tu máme příjemné dny babího léta. Po velkém úspěchu z minulých let jsem opět připravil DÝŇOVÉ MINIFOCENÍ pro děti a rodiče v zahradě našeho domečku v Lovosicích.

Slaměný podzim

Letošní téma je „slaměný podzim“. Na toto focení jsem na dvorek našeho domku přivezl 10 balíků slámy a pořídil rekordní počet 100 dýní různých druhů, barev a velikostí. Nechybí ani řada dalších podzimních dekorací z jiných materiálů a vše doplnil o proutěné koše, dřevěné bedýnky a kvetoucí vřesy.

Dýně i strašidelný hřbitov

Celkem jsou připravené 4 reálné fotoscény. Z toho jsou 2 dýňové , 1 scéna farmářský trh + 1 bonusová scéna pro odvážné. Jedná se o halloweenskou fotoscénu, která vás zavede na starý hřbitov se stovky let starými náhrobními kameny, lebkami a zbytky koster. Tajemnou atmosféru dokresluje i speciální nasvícení a umělá mlha. Po hřbitově se budete pohybovat jen se svíčkami v ruce. (vstup do této fotoscény je pouze na vlastní nebezpečí!)

Kromě hezkých fotek a nevšedního zážitku si každé dítě odnese i malou sladkost, jako poděkování za účast na focení.

Kolik mě budou stát vzpomínky na děti, když byly malé?

Rozsah focení a množství odevzdaných fotek odpovídá ceně 3000 Kč, ale vy vše tentokrát získáte s 50% slevou za zvýhodněnou cenu 1500 Kč pro 1 rodinu. V případě, že byste chtěli mít společné fotky s další rodinou (kamarády, dalšími příbuznými atd.), zarezervujte si dva termíny vedle sebe a přijďte společně. Každá rodina pak platí focení zvlášť.

Focení trvá max. 15-20 minut a získáte minimálně 15 nejlepších fotografií v elektronické podobě.

Déšť nám nevadí

Focení probíhá venku na čerstvém vzduchu. Z epidemiologického hlediska je to zcela bezpečné. Fotit můžeme i při dešti a vy si při tom nenamočíte nohu. Všechny scény jsou dokonale kryté proti dešti, takže nás nepřízeň počasí nemůže rozhodit. Na fotografiích nepoznáte, že jste byli schovaní pod střechou.

Kde  focení probíhá?

Focení probíhá, stejně jako ostatní moje tématická focení, v našem domečku v Lovosicích (přesná adresa bude zájemcům zaslána po rezervaci konkrétního termínu), a to jen 40 min. po dálnici D8 od Prahy.

Spojte focení s hezkým výletem

Focení můžete spojit i s příjemným výletem do magické krajiny Českého Středohoří a vyšlápnout si kopec Lovoš, který se tyčí nad Lovosicemi. Na vršku se vám naskytne úžasný výhled do všech světových stran. Za návštěvu stojí i královské město Litoměřice vzdálené 7 km, které se pyšní krásným náměstím nebo výhledy z městských z hradeb. Projděte si náměstí a zajděte si na oběd do některé z místních restaurací.

Pro koho je focení určeno?

Minifocení je vhodné pro celé rodiny s dětmi.

Máte-li nějaké dotazy, kontaktujte mě přes Messenger na mé FB na stránce www.facebook.com/jirkasvobodafotograf

Jak se mohu objednat?

Vyplňte objednávkový formulář níže – vyberte den a hodinu focení. Vámi zadanou emailovou adresu si dobře zkontrolujte. Odesláním formuláře bude váš termín focení zarezervovaný. Na vámi uvedenou emailovou adresu vám přijdou doplňující informace k focení. Budu se na vás moc těšit.

REZERVACE ZDE:

UKÁZKOVÉ SNÍMKY – rozkliknout pro zvětšení