VELIKONOČNÍ MINIFOCENÍ

Přátelé, blíží se Velikonoce, svátky jara.

Připravuji pro vás jarní VELIKONOČNÍ MINIFOCENÍ pro rodiny s dětmi. Focení bude probíhat tradičně venku v zahradě domečku v Lovosicích. Budou připravené 3 foto scény, které budou plné velikonoční a jarní atmosféry.  Jedna bude pro společnou rodinnou fotku a dvě speciálně pro děti všeho věku. Těšit se můžete na spoustu květin, barevných vajíček různých velikostí, pomlázky a také na velkého zajíce.

Jedná se o minifocení, které bude trvat maximálně 10-15 minut. Volbu oblečení nechám na vás, ale vždy radím, že na společné rodinné fotce vypadá dobře, když jsou všichni barevně sladění. Pokud to jde, vyhněte se velkým nápisům nebo extra křiklavým vzorům. Vhodnější je jednobarevné oblečení.

Temín: sobota a neděle 6. – 7. dubna 2019

Cena: 500 Kč (tato cena platí pro rodiny do dvou dětí)

U vícečlenných rodin účtuji za každé další dítě + 300 Kč navíc. (jde o spravedlivý příplatek, protože focení i zpracování fotek zabere více času a samozřejmě se i navyšuje množství odevzdaných fotek)

Cena je splatná v hotovosti na místě v den focení. Nejpozději do týdne od focení dostanete galerii minimálně 5 nejkrásnějších velikonočních fotek v elektronické podobě. Pro dětské účastníky focení bude připraven malý velikonoční dárek! Bude to odměna za focení, která je určitě potěší. 🙂

Termíny focení objednávejte přes Messenger na mé FB stránce  https://www.facebook.com/jirkasvobodafotograf

Vždy napište, o který den a čas máte zájem.  V případě zájmu o velikonoční focení mimo uvedené termíny mi napište a věřím, že se domluvíme. Moc děkuji.

 

Vybírat můžete z těchto termínů:  OBSAZENO

Těším se na příjemné setkání s jarní atmosférou!