VÁNOČNÍ FOCENÍ 2018

Rok se sešel s rokem a je tu opět čas na vánoční focení dětí a rodin. Domeček na kraji Lovosic se opět proměnil v kouzelné vánoční království, které se těší na všechny zájemce, kteří chtějí mít v rodinném albu jedinečné a neopakovatelné fotky.

S přípravou jsem začal už v polovině srpna, kdy začal vznikat vánoční krb pro interiérové focení. Venku v té době bylo 35 stupňů. Kromě krbu jsem už v té době začal vymýšlet další novinky, kterými bych letošní vánoční focení obohatil nebo pozměnil oproti předchozím rokům. Řada klientů se vrací každoročně, a tak mi záleží na tom, aby každý rok byly fotky trochu jiné a originální. Vánoční focení je také o zážitku. V interiérové části vás čeká dvoumetrový strom se stovkami světýlek a desítkami ozdob v klasické červeno-zlaté kombinaci. Dárkové balíčky jsou letos balené do červeného papíru s bílými stuhami a připravená je nově i speciální světelná stěna pro rodinný portrét.

V exteriéru vzniklo také několik novinek, které se těžko popisují. Je třeba je na místě zažít. Velkou proměnou oproti loňskému roku přišla vánoční schrána na dopisy Ježíškovi. Je větší a mnohem propracovanější a vypadá více opravdově. Ve venkovním focení nás i letos čeká foukání do sněhu i tolik oblíbené fotky s prskavkami.

Cena zůstává stejná, jako v předchozích letech – 1.500 Kč za 30 minut focení a 15 nejlepších fotek v elektronické podobě. Na každé dítko tu navíc čeká malý dárek, jako odměna za účast na focení.

Podrobnější informace o adrese i doporučeném oblečení vám bude zaslána po závazné rezervaci termínu.

VŠECHNY TERMÍNY JSOU OBSAZENY!

Termíny objednávejte přes Messenger na mé FB stránce www.facebook.com/jirkasvobodafotograf 

DO ZPRÁVY VŽDY NAPIŠTE DATUM A VYBRANÝ ČAS. V případě, že vámi vybraný čas bude již obsazen, budete zařazeni na nejbližší volnou pozici.

 

UKÁZKA ZDE: