GÁBINKA A DOMINIK – SVATBA

S nevěstou Gábinkou jsem se potkal před necelými dvěma roky. Byla jako host na jednom semináři, kde vyhrála proměnu vizáže s focením. Fotografem jsem byl pochopitelně já. Bylo to poprvé, co stála před fotoaparátem, ale zvládli jsme to skvěle. Když pak začala chystat svatbu s Dominikem, oslovila mě. A já jsem jim oběma svatbu samozřejmě velice rád nafotil. Všechno začalo už ranními přípravami nevěsty a ženicha, zdobením aut a příchodem hostů. Společně pak všichni odjeli do hotelu Svornost v Praze, kde se odehrál celý svatební den.

Obloha byla ten den zatažená a občas zapršelo. Zataženo bylo i na začátku svatebního obřadu, který se odehrával v zahradě hotelu. Během obřadu, ale na chvíli vykoukly sluneční paprsky, aby novomanželům posvítily na společnou cestu životem.

Na novomanželské focení jsme odjeli jen kousek od hotelu do zámeckého parku v Dolních Počernicích. Tento park nabízí nepřeberné možnosti pro skutečně působivé snímky. Během svatebního focení jsme použili i dýmovnice, které pomohly vytvořit jedinečné fotky. Do zámeckého parku jsme se vrátili ještě večer, kdy už zapadlo slunce. Svatební focení jsme pak uzavřeli hromadou fotkou se všemi hosty a prskavkami. Světýlka jiskřiček natolik všechny zúčastněné pohltila svou atmosférou, že i uprostřed léta začali sborově zpívat vánoční písničky. Bylo to jedinečné.

Gábince i Dominikovi přeji mnoho štěstí na jejich společné cestě životem.

REFERENCE

„Ahoj Jiříku, ještě jednou moc za všechno děkujeme, máme nádherný fotky, krásně vymyšlený a vyšperkovaný, chválili si tě úplně všichni, že tak úžasného a šikovného fotografa ještě neviděli a je to pravda. Moc děkujeme. Lepšího fotografa neznám.“ Gábi a Dominik

„Fotografa Jirku už nějakou dobu znám, fotil mi dceru v rámci proměny, vnoučka, ale take znám jeho nádherné fotky od přátel, s kterými spolupracuje. Proto jsem ani chvilku nezaváhala a požádala ho o nafocení svatby mé dcery. Jirka s námi byl od rána, kdy probíhaly přípravy a oblékání nevěsty, přes zdobení aut, obřad, hostinu, až do večerních hodin. Byl pro nás fotografem, poradcem a zároveň milým a vtipným hostem. Fotky nám udělal nádherné, všichni svatební hosté byli jeho přístupem nadšeni a já vím, že pokud budu chtít opravdu krásné fotky, určitě jeho profesionálního focení opět využiji.  Jirka je bez nadsázky foto bůh.“ Alena Černá