BUDOIR s Janou

Jedním ze způsobů, jak se dostat ke mě na focení je přes „Dárkový poukaz“. Přesně takový dostala i velmi sympatická Jana. Její partner jí objednal Budoir focení spojené s vizáží a stylingem. Na něm spolupracuji se skvělou Olgou Rochowanskou.

Počáteční nervozita z Jany velmi rychle opadla a opravdu dobře spolupracovala. Vznikla tak série fotografií, které nádherně zachycují její půvab. Byly to velmi příjemně strávené dvě hodiny v ateliéru. Poté několik hodin postprodukce a největší odměnou pro mě byla reakce, kterou Jana poslala poté, co dostala hotovou galerii. Přečíst si jí můžete níže a pokud máte také zájem o „Budoir“ nebo jiné focení, stačí napsat na jsfotovideo@seznam.cz a domluvit si termín. Budu se na vás těšit.

REFERENCE:

„Waw…no tak ty jsou nádherné… opravdu, já smekám… Moc děkuji..bylo to krásné focení a fotečky jsou ještě lepší:-) Budu se těšit někdy příště a třeba už zvládneme ty akty 🙂 už se nebudu stydět 🙂 Jinak jsem předala na tebe kontakt kamarádce, chtěla by si udělat radost. Moc zdravím a děkuji. Jana“