SVATBA – JANA A JAROSLAV

Focení svateb mě vážně baví. Člověk se vždy na jeden den stane součástí jednoho z nejkrásnějších dní dvou zamilovaných lidí. Tentokrát to byl mladý pár Jana a Jaroslav z Prahy. Pro svůj svatební den si vybrali skoro závěr dubna (23.4.2016), kdy počasí bylo ještě hodně nestálé. Navíc předpověď počasí naznačovala celkem deštivý den. Naštěstí nám během focení nespadla ani jediná kapka a dokonce i na chvíli vysvitlo slunce. Obřad se odehrál v nejstarší kostele na pražském Žižkově – u sv. Rocha. Svatba to byla tak trochu tajná. Předem o ní vědělo jen úplné minimum lidí, a tak se obřadu zúčastnili jen snoubenci, jejich rodiče, svědci a pár nejbližších přátel. Po církevním svatebním obřadu následovalo společné focení svatebčanů a jakmile byly všechny skupinky vyfocené, nadešel čas udělat i sérii hezkých snímků čerstvých novomanželů. Pro toto focení jsme využili malý parčík přiléhající ke kostelíku a na přání nevěsty a ženicha, dokonce vznikla i fotka na sousedícím Olšanském hřbitově. Ovšem nejednalo se o nic morbidního. Naopak velmi příjemné zákoutí se stromy porostlými břečťanem. Myslím, že celkově se svatební den vydařil a mě potěšilo, že novomanželé i jejich rodiny byly se vzniklými fotografiemi spokojeni.

REFERENCE:

„Milý pane fotografe, 
předem mého dopisu bych Vám moc ráda poděkovala, za perfektní procesionální chování, klid před svatbou a úžasnou spolupráci na svatbě.
Moc moc děkuji za velice nápadité fotografie, např. odraz ženicha v autě, odraz novomanželů v mobilu, prstýnky na květině a další a další, obratem upravené první fotografie do druhého dne, další perfektně upravené fotografie do týdne, perfektní práce! Moc moc děkujeme!!! Všude, kde jsem fotografie doposud ukazovala, jsem dávala doporučení, a to ještě vzhledem k okolnostem s novou prací jsem se nedostala k tomu, fotografie vytisknout! To pak bude žádostí o kontakty!!! Ještě jedou moc moc děkujeme. Jana a Jára Radovi“