VIKTOREK – lifestyle newborn

Viktorek je úžasné miminko. Aby taky ne, když má úžasné rodiče Lucku a Luboše. Fotil jsem s nimi už několikrát, a tak mě samozřejmě potěšilo, když se ozvali kvůli novorozeneckému focení. Vždy předem všem říkám, že miminka fotím stylem lifestyle. To znamená, že miminka nebalím do šál, nevytvářím z nich nepřirozené mumie, nedávám je do kyblíčků nebo bedýnek od ovoce a podobně. Fotím je naprosto přirozeně v interakci s rodiči. Lucka byla ráda, že prý přesně takové přirozené fotky chce. A tak jsme se domluvili na termínu a vyrazil jsem za nimi domů. Lifestyle fotky totiž vznikají v přirozeném prostředí pro miminko a jeho rodiče. Tedy doma, kde mají všichni svůj komfort. Vše potřebné, co na focení miminka potřebuji si přivezu vždy na místo.

Malý Viktorek byl skvělý. Téměř vůbec nebrečel a tak jsme udělali spoustu fotek. Nejenom s rodiči, ale také s dědečkem a dvěma fenkami, které nám při focení „asistovaly“.

Děkuji rodičům Viktorka za svolení s publikováním pořízených fotografií.

Také se chcete objednat na rodinné, těhotenské nebo novorozenecké focení? Stačí napsat email na adresu info@jirkasvobodafotograf.cz